#1 2010-03-23 16:03:11

Mimo

Adminka

Zarejestrowany: 2010-03-22
Posty: 9
Data urodzenia: 1993

Gościu! Przedstaw się.

Osoby chętne do przyłączenia się do naszego forum mają obowiązek przed rejestracją przedstawić się w tym temacie. Jeżeli ktoś nie chcę przedstawiać się w miejscu dostępnym dla wszystkich gości może napisać maila do adminek ( fatgirlinthemirror@gmail.com ) i poinformować o tym tutaj.
Informacje obowiązkowe:
*wybrany dla siebie pseudonim
*wiek
*kiedy zaczęłaś się odchudzać
*dlaczego zaczęłaś się odchudzać i dlaczego wciąż to robisz
*czy jest Ci dobrze z tym, co robisz, czy może masz tego dość i marzysz o normalnym trybie życia
*przekopiować te oświadczenie: Oświadczam, że jestem świadoma/y, iż forum www.lepiejmniej.pun.pl zawiera treści kontrowersyjne, niezdrowe, propagujące ruch pro-ana i pro-mia. Wchodząc tu biorę całkowitą odpowiedzialność za swoje dalsze czyny.

Jeżeli adminki będą miały jakieś wątpliwości dotyczące przyjęcia danego użytkownika - poproszą o jakieś dane kontaktowe (GG, mail) i upewnią się co do wiarygodności danej osoby.


"Nothing is real but all is possible" - Michael Jackson, "Speechless"

Offline

 

#2 2010-03-31 19:45:19

Agnes

Gość

Re: Gościu! Przedstaw się.

No więc postanowiłam,że może tu zawitam.Dziękuję za zaproszenie.
Tak więc:
-pseudonim:Agnes
-wiek: 18 lat
-odchudzam się już jakiś czas,nie potrafię dokładnie określić ile,ale coś koło 3/4D lat.
-dlaczego się odchudzam?Żeby schudnąć oczywiście;P Pozbyć się kompleksów.Dieta daje mi poczucie ładu,jak jej nie ma w życie wkrada się haos.
-gdybym mogła wybrać normalne życie i to obecne,które jest w zasadzie jego imitacją,wybrałabym to normalne.Póki co nie mam jednak zamiaru zmieniać mojego trybu życia,jeszcze nie.
Oświadczam, że jestem świadoma/y, iż forum www.lepiejmniej.pun.pl zawiera treści kontrowersyjne, niezdrowe, propagujące ruch pro-ana i pro-mia. Wchodząc tu biorę całkowitą odpowiedzialność za swoje dalsze czyny

 

#3 2012-05-19 14:53:56

Marylin M.

Gość

Re: Gościu! Przedstaw się.

*wybrany dla siebie pseudonim Marylin
*wiek 28
*kiedy zaczęłaś się odchudzać wieku 13-stu lat
*dlaczego zaczęłaś się odchudzać i dlaczego wciąż to robisz Byłam za gruba.Ciągle mi to wszyscy przypominali i utkwiłam w tym na amen
*czy jest Ci dobrze z tym, co robisz, czy może masz tego dość i marzysz o normalnym trybie życia Jest dobrze,pogodziłam się już
*przekopiować te oświadczenie: Oświadczam, że jestem świadoma/y, iż forum www.lepiejmniej.pun.pl zawiera treści kontrowersyjne, niezdrowe, propagujące ruch pro-ana i pro-mia. Wchodząc tu biorę całkowitą odpowiedzialność za swoje dalsze czyny. Zgadzam się

 

#4 2014-11-12 18:41:39

maya.elizab

Motylek

Zarejestrowany: 2014-11-12
Posty: 1

Re: Gościu! Przedstaw się.

Hej,
Jestem uczennicą drugiej klasy liceum. Odchudzam się już od 5 lat i coraz gorzej mi to wychodzi, dlatego postanowiłam poszukać pomocy tutaj. Aktualnie ważę 57kg i mam 172cm wzrostu. Od. Czasu rozpoczęcia diety zamiast chudnąć, tylko i wyłącznie tyję. Szukam wsparcia, a nie pomocy, bo wiem, że nikt za mnie nie schudnie. Moge to zeobic tylko i wyłącznie sama

Offline

 

#5 2015-05-27 18:00:48

Seawhiff

Motylek

Zarejestrowany: 2015-05-27
Posty: 1

Re: Gościu! Przedstaw się.

Nie ogarnełam, więc przedstawiam się od razu po rejestracji, a nie przed.
Mój Nick to: Seawhiff, mam 17 lat, zaczęłam się odchudzać 2,5 roku temu, ale bardziej restrykcyjnie od pół roku. Robię to ponieważ te wakacje maj być wyjatkowe i chce pokazać jak najwiecej swojego nowego ciała. Jak narazie widzę same pozytywy Oświadczam, że jestem świadoma/y, iż forum www.lepiejmniej.pun.pl zawiera treści kontrowersyjne, niezdrowe, propagujące ruch pro-ana i pro-mia. Wchodząc tu biorę całkowitą odpowiedzialność za swoje dalsze czyny.

Offline

 

#6 2016-08-11 21:16:51

grubasx

Motylek

Zarejestrowany: 2016-08-11
Posty: 1

Re: Gościu! Przedstaw się.

Widzę, że to forum nie jest zbyt aktywne, ale liczę na to, że znajdzie się tu ktoś z kim mógłbym podzielić swoje poglądy. No więc mam nadzieję, że nikt nie wyrzuci mnie z forum za to, że jestem chłopakiem. Na imię mam Patryk i mam 18 lat. Mój pseudonim to grubasx. Zacząłem się odchudzać niecałe dwa lata temu i robię to nadal, bo wciąż się sobie nie podobam. Jest mi dobrze z tym co robię, bo uważam, że normalne życie to bycie chudym. Więc zmierzam ku dobremu.
Oświadczam, że jestem świadoma/y, iż forum www.lepiejmniej.pun.pl zawiera treści kontrowersyjne, niezdrowe, propagujące ruch pro-ana i pro-mia. Wchodząc tu biorę całkowitą odpowiedzialność za swoje dalsze czyny.

Offline

 

#7 2018-11-07 00:46:42

Grubaska

Motylek

Zarejestrowany: 2018-11-07
Posty: 1

Re: Gościu! Przedstaw się.

Witam, widze ze dawno nie było tu nikogo, jednak mam nadzieję że znajde kogoś kto pomoże zaprzyjaźnić mi się z Mią albo Aną jeżeli jest ktoś taki proszę o kontakt

Offline

 

#8 2019-04-11 15:09:18

Sylwia13

Motylek

Zarejestrowany: 2019-04-11
Posty: 1

Re: Gościu! Przedstaw się.

Hej, jestem Sylwia. Mam 20 lat i odchudzam się od roku. Schudlam już 60 kg. Chce więcej... Mam 167cm wzrostu i ważę 62 kg. Jestem na diecie Ale mam napady I uczty po których wymiotuje. Chętnie wymienię się doświadczeniami.

Offline

 

#9 2019-05-24 17:14:59

Littleprincessa

Motylek

Zarejestrowany: 2019-05-24
Posty: 1

Re: Gościu! Przedstaw się.

Hej wszystkim. Mam na imię Dominika, mam 14lat  odchudzam się od 3 miesięcy. Mam 163cm wzrostu i ważę 51kg. Jest mi ciężko ale czego sie nie robi aby być piękną. Z chęcią się z kimś zapoznam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cbmpl.pun.pl www.sobolew-offroad.pun.pl www.wyleczonazazs.pun.pl www.khorinispl.pun.pl www.odk.pun.pl